Autorowi programu, Panu Piotrowi, przyznałem, że dawno nie aktualizowałem jego programu. Teraz, od najnowszej wersji beta, widzę ile mnie ominęło. W tym momencie podam tylko najnowsze zmiany jakie zostały wprowadzone w wersji 0.7.9.9 beta 2. W najbliższym czasie postaram się wrócić do tego programu i opisać od nowa jego najważniejsze funkcje, a jest ich sporo. Wiele osób może uznać i uznało Android Commander za niezastąpione narzędzie w pracy z telefonem. Program osiągnął dużą popularność na całym świecie jeśli chodzi o rynek Androida.
Jednak czas wracać do konkretów. Ogólny wygląd programu nie zmienił się w ogóle (względem wersji beta). Najważniejsze zmiany w wersji 0.7.9.9 beta 2:
– Ulepszony menedżerem aplikacji. Teraz wszystko jest w jednej zakładce (aplikacje z pamięci wewnętrznej i karty SD);
– Wyświetlanie aplikacji systemowych w menedżerze i możliwość odinstalowywania ich;
– Można zainstalować dowolną aplikację jako systemową prosto do /system/app/dir;
– Możliwość zmiany uprawnień dla plików i katalogów z menu kontekstowego;
– Możesz zmienić rozmiar czcionki i jej kolor(ta funkcja będzie rozwijana dalej, na razie widoczna jest w menedżerze aplikacji).Funkcja ta jest na specjalne życzenie osób z wadą wzroku;
– Przeprojektowane okno informacyjne aplikacji
– Wiele poprawek i ulepszeń
– I jeszcze więcej rzeczy, których nie wymieniłem :)
Najnowszą wersję Android Commander 0.7.9.9 beta 2 można pobrać już teraz.
5 comments
Billy Corgan
6 lipca 2011 at 13:40
Wszystko jest w sumie jasne i przejrzyste, ale fakt … Odechciewa się instalowania po kilku minutach i kolejnych komunikatach o braku ADB, itp.
Sebastian Żmijewski
5 lipca 2011 at 20:14
I co Najważniejsze jest wersja na Linuksa :)
PanPiotr
3 lipca 2011 at 21:38
mógł by zawrzeć ADB w programie, to ono jest wymagane. ułatwił bym w ten sposób życie noobom, ale utrudnił programistom. sorry…
Konrad Kosmowski
3 lipca 2011 at 21:23
Autor programu powinien popracować nad instalatorem… kiedyś próbowałem to zainstalować ale po 10 minutach zastanawiania się co zrobić sobie odpuściłem (trzeba instalować dodatkowe oprogramowanie chyba SDK czy coś). Generalnie jestem raczej osobą obytą informatycznie ale po prostu nie chciało mi się tego rozkminiać.
PanPiotr
3 lipca 2011 at 21:34
instalator nie ma nic do tego, SDK musi być. program jest narzędziem developerskim i ma swoje wymagania.